Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely využíváme soubory cookies.

Odmítnout vše můžete zde.

       

ZNAČKY, KTERÉ PRODÁVÁME:

 


 

ARMYRANGE.CZ NA FACEBOOKU:

 

www.facebook.com/armyrange.cz

 

 


EET - ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;

v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 


Nákupní řád » Reklamační řád
Reklamace


ODPOVĚDNOST ZA VADY / REKLAMACE:


Reklamační podmínky jsou plně v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník (dále jen "Zákon"), a v situacích, které nejsou přímo řešeny těmito reklamačními podmínkami, se postupuje dle ustanovení tohoto Zákona. Právo z odpovědnosti za vady (dále jen "Reklamace") je možné uplatnit pouze na zboží zakoupené od Prodávajícího a v záruční době.

Délka záruční doby je uvedena na daňovém dokladu za Zboží. Není-li uvedena, je stanovena Zákonem na 24 měsíců až na výjimky uvedené v Zákoně. V případě, že se při užívání Zboží Kupujícímu vyskytnou v záruční době vady Zboží, může Kupující postupovat v souladu s těmito reklamačními podmínkami a uplatňovat Reklamaci.

V případě zasílání reklamovaného zboží prodávajícímu prostřednictvím přepravní služby je kupující povinen ke zboží přibalit vyplněnou žádost o reklamaci. Tuto žádost si může opatřit různými způsoby (stáhnout z internetu, vyžádat k zaslání emailem).
V případě zasílání reklamovaného zboží prodávajícímu se za den přijetí reklamace považuje den obdržení poslední součásti zboží prodávajícím. A za den vyřízení reklamace se považuje den předání vyřízené reklamace přepravní službě. V tomto případě je kupující také povinen zaslat reklamované Zboží spolu s veškerým příslušenstvím a spolu s kopií záručního listu a žádosti o reklamaci a kopií daňového dokladu. Kupující je povinen zboží připravit k přepravě tak, aby při ní nedošlo k poškození Zboží. Při této přepravě je za řádné doručení k Prodávajícímu zodpovědný Kupující, který uplatňuje reklamaci.

Reklamace musí být vyřízena bez odkladu a v co nejkratším možném termínu. Platí zde zákonná lhůta, tedy 30 dní od dne následujícího po dni doručení žádosti o reklamaci Prodávajícímu, pokud se Prodávající nedohodne s Kupujícím na lhůtě delší. Není-li poté Reklamace vyřízena, vznikají kupujícímu stejná práva a povinnosti, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu. Kupující je povinen převzít si vyřízenou reklamaci co nejdříve na výzvu prodávajícího, případně dohodnout podmínky přepravy s Prodávajícím.

Prodávající označí reklamaci za neoprávněnou v případě, že:
- vada vznikla nepřiměřeným zacházením či opotřebením běžným použitím,
- vada je způsobena v důsledku živelné katastrofy, násilného poškození či povětrnostních vlivů.

V případě jakékoli reklamace kupující prodávajícího předem informuje o záměru uplatnit reklamaci emailem viz. KONTAKTY a ten mu doporučí nejvhodnější formu řešení dané reklamace vzhledem k povaze zboží a vady.

UPOZORNĚNÍ

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ (ADR)

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem (kupujícím) ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese:  http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“